Текст песни KALUSH feat. Skofka - Otaman (feat. Skofka)

А я віддав себе нотам на завжди тут до темнаЯ сам собі отаман то сонце тут то туманПливе мій катамаран, а танк іде на таранЯ сам собі отаман то літо тут то зимаМоя музика це муза, моя музика наче душевний мій стендам ядЩо я в себе прийняв доза, моя музика наче це політ високо із мостаКинув всі наркотіки і в мене ти одна, музика на ніч прямо до сна яСутками сиджу на тобі шо за чудеса, ти безплатна, но така дорогаДоля музиканта в калуші питань мав, сотні тисяч відповідей не чекав ніхтоПсючий син дійсно це не писав, бо далеко вже там був середній мій палецьЛюблю музику в дворах за це відповідав, під іменем я міста я тепер став поДяка калушу що стержень в мені закаляв, музика також моя твояА я віддав себе нотам на завжди тут до темнаЯ сам собі отаман то сонце тут то туманПливе мій катамаран, а танк іде на таранЯ сам собі отаман то літо тут то зимаМоя музика мене бережиРозверни якшо пішов я по дорозі мінними полямиДорогу до Дому покажиІ я вернусь по ній до хати ключем за журавлямиБудь ліхтариком моїм у ночіСвіти тоді коли не бачу я там де немає світлаЯк пробачать обіди ти навчиУ морі дуй у паруса мої там де немає вітруА я віддав себе нотам на завжди тут до темнаЯ сам собі отаман то сонце тут то туманПливе мій катамаран, а танк іде на таранЯ сам собі отаман то літо тут то зимаА я віддав себе нотам на завжди тут до темнаЯ сам собі отаман то сонце тут то туманПливе мій катамаран, а танк іде на таранЯ сам собі отаман толіто тут то зима
Поделиться текстом песни:
Здесь Вы сможете узнать слова песни Otaman (feat. Skofka) от исполнителя KALUSH feat. Skofka, а также скачать или прослушать сам трек.
Песня KALUSH feat. Skofka - Otaman (feat. Skofka)
Cлушать
Скачать

Muzav.com - Слушайте новинки музыки на телефоне под Android и iOS (iPhone) без задержек. Администрация не несет ответственности за нелегальные материалы, размещенные пользователями. Все представленные аудио файлы только для ознакомления.

^